Būns Dženers | Foto: Jaylynn Nash/Getty Images/AFP
Nacionālās hokeja līgas (NHL) kluba Kolumbusas “Blue Jackets” kapteinis Būns Dženers par spīti lielajai interesei no citām līgas vienībām nevēlas, lai viņš tiktu aizmainīts, vēsta medijs “The Athletic“.
Sarunā ar “The Athletic” Dženers vēlreiz apliecinājis, ka negrib, lai viņu iesaista maiņas darījumos. Jāatgādina, ka NHL maiņu darījumu termiņa beigas ir 8. marts. Katru sezonu Dženera vārds tiek locīts dažādu komandu sakarā, bet šosezon tas ir vēl aktuālāk, jo “Blue Jackets” atkal aizvada neveiksmīgu sezonu un ir ļoti tālu no izslēgšanas spēļu zonas. “Vēlos, lai jaunie komandas puiši šeit varētu sajust “play-off” atmosfēru. Gribu, lai mēs kopā kļūstam par veiksmīgu komandu, sasniedzam “play-off” un atgriežam mūsu vienību NHL apritē.”
“Zinu, kas mums šeit ir un kādam procesam ejam cauri,” atzinis Dženers. “Vēlos būt daļa no tā, par ko varam kļūt. Tajā pašā laikā mums priekšā ir daudz darāmā. Ceļš ir tāls, bet zinu, ka varam nokļūt galā un gribu būt daļa no tā visa.” Tikmēr “Blue Jackets” ģenerālmenedžeris Jarmo Kekalainens atklājis, ka vajadzīgs patiešām iespaidīgs piedāvājums, lai patiešām tiktu apsvērta iespēja aizmainīt kapteini Dženeru. Tajā pašā laikā viņš arī norāda, ka viņš no konkurentiem par Dženeru saņem vairāk zvanu kā par jebkuru citu hokejistu.