Nacionālās hokeja līgas (NHL) komandas Kolumbusas “Blue Jackets” galvenais treneris Riks Bouness komentējis zaudējumu pret Vinipegas “Jets”.
Jau vēstīts, ka aizvadītajā naktī “Blue Jackets” ar 1:2 piekāpās “Jets”. Elvis Merzļikins šajā spēlē palika rezervē, bet vārtu drošība tika uzticēta Džetam Grīvzam.
“Šis kolektīvs ir nevienaldzīgs. Viņi ir neapmierināti, un es to saprotu. Bet nedomājiet, ka viņiem ir vienalga, nedomājiet, ka viņi necenšas, jo viņi cenšas.
Vai mums jābūt aktīvākiem? Jā, bez šaubām. Un mēs to arī panāksim. Tā ir grupa, ar kuru mēs lepojamies. To esmu teicis kopš pirmās dienas, ka man paticis strādāt ar viņiem. Joprojām ticu šiem spēlētājiem un man joprojām patīk ar viņiem strādāt. Vai mums ir kādas problēmas, kuras ir jāatrisina? Jā, un tā daļēji ir arī mana vaina,” teica treneris.
#CBJ coach Rick Bowness on the player meeting postgame: "Listen, this group cares. It's a good group. They're frustrated, and I get that. But don't ever think they don't care, and don't ever think they're not trying. They are.
— Jeff Svoboda (@JacketsInsider) April 5, 2026
"Do we need some better efforts? Yes, without a…
Ar 88 punktiem 77 mačos “Blue Jackets” atrodas ārpus “play-off” zonas. Identisks punktu skaits ir arī Otavas “Senators”, kura pagaidām atrodas pēdējā “play-off” pozīcijā Austrumos.
Mīļākais sporta veids
Aktuālās tēmas
Interesanti un saprotami par sportu