Nacionālās hokeja līgas (NHL) kluba Pitsburgas “Penguins” uzbrucējs Teodors Bļugers izņemts no Covid-19 saraksta.
Latvietis protokolā nonāca 27. decembri, kad NHL sezona jau bija apturēta. Šovakar plkst. 20:00 pēc Latvijas laika Pitsburgai paredzēts mačs pret Rūdolfa Balcera pārstāvēto Sanhosē “Sharks”. Kā atklājis “Penguins” galvenais treneris Maiks Salivans, šovakar Bļugers laukumā vēl nedosies. Jāatzīmē, ka pingvīniem tā būs pirmā spēle kopš 20. decembra.
Today's updates from Mike Sullivan:
– Guentzel and Rust have been activated off injured reserve
– Blueger has been removed from the COVID protocol and skated this morning, but will NOT play today
– Angello, Bjorkqvist, Zohorna and Domingue have been recalled from the taxi squad— Pens Inside Scoop (@PensInsideScoop) January 2, 2022
Tāpat nespēlēs arī Balcers, kurš atsācis treniņus ar komandu pēc ķermeņa lejasdaļas savainojuma izārstēšanas. Latvietis laukumā nav devies kopš 3. decembra, kad viņš mačā pret Ņujorkas “Rangers” guva traumu.
Komandām šī būs pirmā savstarpējā spēle kopš 2020. gada marta, kad “Sharks” izrādījās pārāka ar 5:0.
Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām
Mīļākais sporta veids
Aktuālās tēmas
Interesanti un saprotami par sportu