Bukers uguņo un sagādā “Suns” uzvaru pret Austrumu konferences līderi

14/02/2021 00:44
Nokopēts
Devins Bukers

Šonakt Nacionālajā basketbola asociācijā (NBA) savu piekto uzvaru pēc kārtas izcīnīja Fīniksas “Suns” (16-9), kas mājās, lielisku sniegumu demonstrējot Devinam Bukeram, ar rezultātu 120:111 pārspēja Filadelfijas “76ers” (18-9).

Bukers uzvarētāju labā guva 36 punktus, izcīnīja piecas bumbas zem groziem un atdeva četras piespēles. Savukārt ar  “double-double” izcēlās otrs rezultatīvākais  “Suns” basketbolists Kriss Pols, kura kontā 18 punkti, desmit piespēles un astoņas atlēkušās bumbas.

Reklāma
Saturs turpinās

“76ers” nometnē no zaudējuma komandu nespēja glābt Filadelfijas līderis Džoels Embīds, kurš spēli noslēdza ar 35 gūtiem punktiem un astoņām atlēkušajām bumbām. Tāpat Džoels kļuva vien par trešo basketbolistu kluba vēsturē, kurš vismaz 25 punktus spējis gūt 11 mačos pēc kārtas. Vēl 18 punktus komandai pievienoja uzreiz divi basketbolisti – Tobiass Hariss un Bens Simons.

“Suns” līdz ar to izcīnīja piekto uzvaru pēc kārtas un ar 16 uzvarām 25 mačos ieņem 4.vietu Rietumu konferencē. “76ers”, savukārt, neskatoties uz piedzīvoto zaudējumu, ar 18 panākumiem 27 mačos ir labākā komanda Austrumos.

    Pagaidām neviens nav komentējis
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām