Latvijas futbola izlases aizsargs Andrejs Cigaņiks svētdien Šveices superlīgas mača pamatlaika beigās guva vārtus un izrāva “Luzern” komandai neizšķirtu. “Luzern” devītās kārtas mačā mājās spēlēja neizšķirti 2:2 (0:0) ar “Lausanne” komandu.
Cigaņiks spēlē iesaistījās 60. minūtē, kad pēc Nikija Beloko gūtajiem vārtiem mājinieki bija iedzinējos ar 0:1. Spēles 74. minūtē Cigaņika komandas biedrs Piuss Dorns ieraidīja bumbu savos vārtos, bet desmit minūtes vēlāk Kevins Sapanuda vienus vārtus atguva.
Cīņas 90. minūtē Cigaņiks no soda laukuma ar kreiso kāju raidīja bumbu augšējā labajā stūrī un panāca 2:2. Latvijas futbolistam tas bija sezonā pirmais vārtu guvums Šveices superlīgā.
“Luzern” ar 13 punktiem deviņās spēlēs ieņem sesto vietu 12 komandu konkurencē. Tāpat kā iepriekšējā sezonā, arī šajā Šveices superlīgā turnīra tabula ir blīva. Iepriekšējā sezonā par čempioni kļuva “Basel”.
Mīļākais sporta veids
Aktuālās tēmas
Interesanti un saprotami par sportu