Cīņa par Parīzes OS ceļazīmi var sākties – Latvijas 3×3 izlase aizvadīs pirmās divas spēles

12/04/2024 08:24
Nokopēts
Latvijas 3x3 basketbola izlase

Latvijas 3×3 vīriešu basketbola izlase ar Agni Čavaru, Franci Gustavu Lāci, Nauri Miezi un Zigmāru Raimo ierindā šodien Honkongā uzsāk pirmo Parīzes olimpisko spēļu kvalifikācijas turnīru uzsāks ar spēlēm pret Mongoliju un Jaunzēlandi.

Plkst.11.45 pēc Latvijas laika Latvija, kas turnīrā izsēta ar trešo numuru, B grupā tiksies ar Mongoliju (2.) un plkst.13.10 – ar Jaunzēlandi (7.). Visas spēles tiešraidē varēs vērot “Youtube” kontā “FIBA3x3”.

Reklāma
Saturs turpinās

Savainojuma dēļ nevarēs spēlēt Kārlis Pauls Lasmanis, kuru aizstās Čavars. Sestdien latvieši spēlēs ar Ēģipti (6.). Divas labākās grupas komandas iekļūs pusfinālā, kurā tiksies ar kādu no A grupas komandām – Honkongu, Nīderlandi, Austriju vai Šveici. Tikai labākā no astoņām komandām iegūs ceļazīmi uz Parīzes spēlēm.

Ja pirmajā kvalifikācijas turnīrā Latvijas izlasei neizdosies uzvarēt, nākamā iespēja būs turnīrā, kas no 3. līdz 5.maijam norisināsies Japānas pilsētā Ucunomijā, bet pēdējā iespēja iegūt olimpisko ceļazīmi būs no 16. līdz 19.maijam Ungārijas pilsētā Debrecenā.

Komentāri

  • Robs
    12/04/2024 09:19

    Kā iepriekšējiem čempioniem viņiem būtu bijis jāatļauj startēt neņemot vērā kvalifikāciju!

Komentāri ir slēgti

logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām