“Crvena zvezda” amatpersona uz savas komandas spēli vēlējies uzlikt vairākus miljonus

12/10/2018 19:06
Nokopēts
Belgradas

Francijas izdevums “L’Equipe” nācis klajā ar informāciju, ka Francijas varasiestādes sākušas izmeklēšanu saistībā ar UEFA Čempionu līgas spēli starp Parīzes “Saint-Germain” un Belgradas “Crvena zvezda”.

Žurnāla rīcībā esošā informācija liecina, ka Belgradas kluba amatpersona pāris dienas pirms mača vēlējusies izdarīt vairāku miljonu eiro lielu likmi uz savas komandas zaudējumu ar vismaz piecu vārtu starpību.

Reklāma
Saturs turpinās

Kā zināms, belgradieši iepriekšējā nedēļā Parīzē notikušajā spēlē zaudēja tieši ar piecu vārtu starpību – 1:6, kas varasiestādēm, liek domāt par nelikumīgu spēles rezultāta ietekmēšanu.

“Crvena zvezda” Čempionu līgas sezonu sāka ar negaidītu neizšķirtu 0:0 pret Itālijas vienību “Napoli”. Belgradas vienība bija Latvijas čempiones Jūrmalas “Spartaka” pretiniece Čempionu līgas kvalifikācijas pirmajā kārtā, kur divu spēļu summā svinēja uzvaru ar rezultātu 2:0.

Francijas likmju pārraugošā organizācija “Arjel” ziņo, ka šīs spēles laikā nav konstatējusi aizdomīgas likmes.

“Crvena zvezda” preses sekretārs Nebosja Todorovičs atteicās sniegt komentārus par radušos situāciju. Tikmēr PSG vēsta, ka ir ļoti nobažījusies par uzsākto izmeklēšanu, un uzsver, ka pirms spēles komunikācija ar “Crvena zvezda” bija tāda pati, kā pirms citām UEFA Čempionu līgas spēlēm.

    Pagaidām neviens nav komentējis
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām