Latviešu uzbrucējs Kaspars Daugaviņš ievietots Kontinentālās hokeja līgas (KHL) kluba Maskavas “Spartak” savainoto spēlētāju sarakstā.
[post_bet]
30 gadus vecais Daugaviņš šajā sarakstā ievietots līdz 1. martam, kas nozīmē, ka KHL regulārais čempionāts viņam ir beidzies. “Spartak” regulārajā turnīrā vēl atlikuši mači ar “Sochi” (šovakar viesos) un Čerepovecas “Severstal” komandām.
Pēdējā laikā “Spartak” vienībai gan neklājas spoži, jo tā zaudējusi sešās no pēdējām septiņām cīņām, tomēr ir jau garantējusi vietu Gagarina kausā. Arī šī turnīra sākums Daugaviņam ies secen.
Latvietis iepriekšējo reizi spēlēja 13. februārī pret Sanktpēterburgas SKA, bet šosezon viņš kopumā 58 spēlēs 36 (13+23) rezultativitātes punktus, kas ir otrs labākais rādītājs “Spartak” vienībā aiz Aleksandra Koklačova (18+19).
“Spartak” komandā spēlē viens viens latviešu uzbrucējs Mārtiņš Karsums.
Maskavas klubs ar 64 punktiem 60 spēlēs Rietumu konferences kopvērtējumā atrodas sestajā vietā. Gagarina kausa izcīņa sāksies 25. februārī.
Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām
Mīļākais sporta veids
Aktuālās tēmas
Interesanti un saprotami par sportu