Dāvana dzimšanas dienā – Balinska komandas biedrs tiek pie līguma pagarinājuma

12/10/2025 19:02
Nokopēts
Džona Gadjovičs

Latvijas aizsarga Uvja Balinska pārstāvētā Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Floridas “Panthers” uz diviem gadiem par 1,81 miljoniem dolāru pagarinājusi līgumu ar Džona Gadjoviču.

Kanādiešu uzbrucējs jauno līgumu, kas stāsies spēkā no nākamās sezonas, izpelnījies tieši savā dzimšanas dienā – šodien Gadjovičam paliek 27 gadi.

Šīs sezonas ievadā Gadjovičs piedalījies visos trīs “Panthers” mačos. Viņš ticis pie vienas rezultatīvas piespēles un pielietojis 11 spēka paņēmienus, kas ir labākais rādītājs komandā.

Gadjovičs “Panthers” pārstāv kopš 2023./2024. gada sezonas, kad viņš komandai pievienojās kā brīvais aģents. Uzbrucējs Floridā bijis svarīgs lomas spēlētājs, demonstrējot fizisku un asu spēli, kā arī reizēm pildot “policista” funkcijas, iesaistoties kautiņos.

Pagājušajā sezonā Gadjovičs devās laukumā 42 regulārā čempionāta spēlēs, kurās viņš guva četrus vārtus un nopelnīja 60 soda minūtes. Taču izslēgšanas turnīrā, kur “Panthers” otro gadu pēc kārtas izcīnīja Stenlija kausu, Gadjoviča loma bija lielāka – viņš piedalījās 16 “play-off” mačos, kuros izcēlās ar trīs (2+1) punktiem un 63 spēka paņēmieniem.

Gadjovičs iepriekš karjerā arī pārstāvējis Vankūveras “Canucks”, kas viņu 2017. gada draftā izvēlējās piektajā kārtā ar 55. numuru, un Sanhosē “Sharks”. Kopumā 162 pamatturnīra mačos kanādietis atzīmējies ar 19 (10+9) punktiem, 312 soda minūtēm un 412 spēka paņēmieniem.

    Pagaidām neviens nav komentējis