Kontinentālās hokeja līgas (KHL) komandas Rīgas “Dinamo” padome lēmusi sestdien, 23. septembrī, atlaist galvenā trenera Sanda Ozoliņa palīgus Rodrigo Laviņu un Aleksandru Ņiživiju.
“Dinamo” šobrīd ir piedzīvojusi jau 10 zaudējumus pēc kārtas (pēdējos piecos mačos gūti vien seši vārti), kas ir kluba antirekords, un atrodas pēdējā vietā līgā.
Kā Ozoliņa palīgs apstiprināts Ģirts Ankipāns, kurš ir komandā pilda arī ģenerālmenedžera funkcijas.
Kā vēsta klubs, padome uzklausījusi Ozoliņa un Ankipāna atskaiti, kā arī apstiprinājusi rīcības plānu snieguma uzlabošanai.
Ozoliņš par Rīgas komandas galveno treneri kļuva starpsezonā, bet par viņa palīgiem tika iecelti Ņiživijs un Laviņš, kamēr ģenerālmenedžera amatā apstiprināja Ankipānu. Savukārt iepriekšējais galvenais treneris un ģenerālmenedžeris Normunds Sējējs šosezon ir kluba padomes priekšsēdētāja Jura Savicka padomnieks.
Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām
Mīļākais sporta veids
Aktuālās tēmas
Interesanti un saprotami par sportu