Kontinentālās hokeja līgas (KHL) klubs Rīgas “Dinamo” līdz sezonas beigām pārtraucis līgumu arī arī uzbrucējiem Filipu Bunci un Jāni Švanenbergu, vēstīts Rīgas vienības mājaslapā.
Dinamo Rīga līdz sezonas beigām pārtrauc līgumus ar Bunci un Švanenbergu: https://t.co/ukOOtZm1sF
ReklāmaSaturs turpinās— Dinamo Riga (@hcDINAMORIGA) February 14, 2022
“Dinamo” rindās 24 gadus vecais Buncis aizvadīja pirmo sezonu, bet 20 gadus vecais Švanenbergs jau piekto sezonu atrodas komandas sistēmā. Šīs sezonas 37 KHL regulārā čempionāta spēlēs Buncis atzīmējās ar vārtiem un divām rezultatīvām piespēlēm, bet Švanenberga kontā divi punkti (1+1) 17 mačos. Šobrīd “Dinamo” līgumus ar hokejistiem pārtrauc līdz sezonas beigām kas, visticamāk, nozīmē, ka spēlētāji šo sezonu turpinās citās komandās, bet starpsezonā atgriezīsies Rīgas kluba rīcībā.
Tikmēr kļuvis zināms, ka šīs sezonas “Dinamo” aizsargs Kārlis Čukste atlikušo sezonas daļu pavadīs Somijas augstākās hokeja līgas komandā Lahti “Pelicans”. Čukste šosezon laukumā gāja 34 KHL spēlēs, atzīmējoties ar divām rezultatīvām piespēlēm un negatīvu lietderību -3.
Confirmed: Karlis Cukste (D) | Dinamo Riga -> Pelicans | https://t.co/fSWAKc33aX #Liiga
— EP Transfers (@ep_transfers) February 14, 2022
Iepriekš vēstīts, ka KHL nolēmusi neturpināt pamatturnīru, kā rezultātā “play-off” neiekļuvušās komandas dod iespēju spēlētājiem pagarināt sezonu. Vēl “Dinamo” pametuši uzbrucējs Gunārs Skvorcovs, kurš karjeru turpinās Dānijas vienībā Odenses “Bulldogs”, kā arī aizsargs Kristaps Zīle, kurš kļuvis par Rodrigo Ābola komandas biedru “Orebro” vienībā. Tāpat uz Zviedriju, iespējams, dosies viens no komandas uzbrukuma līderiem Nikolajs Jeļisejevs.
Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām
Mīļākais sporta veids
Aktuālās tēmas
Interesanti un saprotami par sportu