“Dinamo” varētu pievienoties divi uzbrucēji no Zviedrijas čempionāta

10/04/2020 18:45
Nokopēts
Frederiks Storms, www.sportazinas.com

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) komandai Rīgas “Dinamo” varētu pievienoties divi uzbrucēji, kuri šo sezonu pavadīja Zviedrijas augstākajā hokeja līgā (SHL), ziņo krievu medijs “Sport-Express”.

Šie spēlētāji ir dānis Frederiks Storms un soms Tomi Salinens.

Reklāma
Saturs turpinās

Storms šosezon spēlēja Malmo “Redhawks” vienībā, kurā 50 aizvadītajos mačos atzīmējās ar 12 vārtiem un 14 rezultatīvām piespēlēm. Uzbrucējs “Redhawks” komandā spēlē kopš 2012. gada, kopumā SHL nospēlējot 231 spēli. Storms Dānijas izlasi pārstāvējis deviņos pasaules čempionātos, kuru laikā piedalījies 63 spēlēs, sakrājot 16 punktus (7+9).

Tikmēr Salinens spēlēja Gevles “Brynas” sastāvā un šīs sezonas 52 cīņās savāca 27 rezultativitātes punktus (11+16). Salinens 2016.-2017. gada sezonā Ņižņekamskas “Neftekhimik” un Pekinas “Kunlun Red Star” rindās KHL paspēja aizvadīt 49 mačus. KHL soms izcēlies ar astoņiem vārtiem un piecām rezultatīvām piespēlēm. Tāpat Salinens spēlējis arī Somijas izlasē trijos pasaules čempionātos, palīdzot ar vieniem vārtiem un trim rezultatīvām piespēlēm.

Iepriekš tika ziņots par kanādiešu uzbrucēja Kristofera Desūzas iespējamo pievienošanos „Dinamo” komandai. Arī viņš iepriekšējā sezonā spēlēja SHL. Tāpat izskanēja informācija, ka Rīgas vienība varētu parakstīt līgumus ar Zviedrijas hokejistu Filipu Sāmuelsonu un viņa tautieti Lukasu Jonsonu.

Jau vēstīts, ka 14 “Dinamo” spēlētājiem pēc 30. aprīļa beigsies līgumi ar komandu. Šobrīd zināms, ka viens viņiem – Kristofers Berglunds jau pametis “Dinamo” un karjeru turpinās Zviedrijas līgas klubā “Brynas”. Rīdzinieku rindās aizsargs aizvadīja 49 spēles, kurās izdarīja piecas piespēles un sakrāja negatīvu lietderības koeficientu -11.

2019./2020. gada sezonā “Dinamo” svinēja vien 17 uzvaras 62 mačos un ar 41 punktu finišēja 11. vietā Rietumu konferencē.

    Pagaidām neviens nav komentējis
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām