Nacionālā basketbola asociācija (NBA) pieņēmusi lēmumu, ka maijā plānotā drafta loterija tiks pārcelta uz vēlāku laiku, vēsta “The Athletic” apskatnieks Šams Šaranija.
Jau ziņots, ka koronavīrusa Covid-19 pandēmijas dēļ ir apstājies profesionālais sports visā pasaulē. Kamēr dažās Eiropas valstīs futbola čempionāti varētu atsākties jau tuvākajās nedēļās, par NBA tādas pārliecības nav. Vairāk avoti informē, ka čempionāts varētu turpināties vien jūnijā vai pat jūlijā.
The NBA has indefinitely postponed its NBA Draft Lottery and Draft Combine in May in Chicago due to coronavirus pandemic, sources tell @TheAthleticNBA @Stadium.
— Shams Charania (@ShamsCharania) May 1, 2020
Tikmēr vakar kļuvis zināms par divu svarīgu notikumu pārcelšanu. Pirmais no tiem ir drafta loterija, kurai bija jānotiek 19. maijā Čikāgā. Šajā pasākumā tiek izlozēta izvēles secība NBA drafta starp komandām, kuras nav iekļuvušas “play-off”. Lielākās iespējas tikt pie pirmās izvēles ir aizvadītās sezonas vājākajai komandai, taču arī pēdējā vieta līgā negarantē, ka klubs tiks pie pirmā numura.
Vēl viens pārceltais notikums ir pirmsdrafta treniņi – “NBA Draft Combine”. Šis ir vairāku dienu pasākums, kura laikā koledžu basketbolisti veic medicīniskās parbaudes, piedalās intervijās, treniņos un dažāda veida fiziskajos testos, demonstrējot savas iemaņas NBA klubu treneriem, ģenerālmenedžeriem un skautiem. Uz šo pasākumu var tikt tikai saņemot ielūgumu.
Iepriekš NBA vadība pavēstīja, ka klubu treniņu bāžu izmantošana būs atļauta ne agrāk par 8. maiju. Pastāvēs vairāki ierobežojumi – proti, vienā treniņā ar distances ievērošanu būs atļauts piedalīties ne vairāk par četriem spēlētājiem.
Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām
Mīļākais sporta veids
Aktuālās tēmas
Interesanti un saprotami par sportu