Draizaitls sakrāj neticamu statistiku un aizvada 21. gadsimta iespaidīgāko NHL spēli

01/02/2021 08:56
Nokopēts

Vēsturiski iespaidīgu spēli aizvadītajā naktī demonstrēja Nacionālās hokeja līgas (NHL) komandas Edmontonas “Oilers” vācu uzbrucējs Leons Draizaitls, kurš atdeva sešas rezultatīvas piespēles un kaldināja viņa pārstāvētās vienības uzvaru ar 8:5 pret Otavas “Senators”.

NHL piespēļu rekords vienā spēlē ir septiņas, ko pagājušā gadsimta astoņdesmitajos gados trīsreiz paveica Veins Greckis, bet vienreiz 1947. gadā Billijs Teilors. Tikmēr sešas piespēles vienā NHL mačā fiksētas 25 reizes, taču līdz šim ne reizi tas nebija noticis 21. gadsimtā. Pirms Draizaitla pēdējo reizi sešas piespēles vienā spēlē atdeva Ēriks Lindross 1997. gadā.

Reklāma
Saturs turpinās

“Tā nav lieta, par kuru daudz domāju,” pieticīgs pēc iespaidīgā mača bija Draizaitls. “Mums tie vienkārši bija svarīgi divi punkti. Ir naktis, kurās viss notiek, kā vēlies, bet ir arī tādas, kurās ir grūtāk. Šī noteikti bija spēle, kurā viss sanāca. Vasarā es daudz strādāju, lai uzlabotu savu spēli aizsardzībā, kas bija mana galvenā prioritāte. Sniegums uzbrukumā man vienmēr ir bijis tur, kur tam jābūt, bet aizsardzības spēlei man vēl ir vieta progresam.”

Arī Draizaitla maiņas partneris Konors Makdeivids šajā spēlē izcēlās ar iespaidīgiem rādītājiem, jo viņam izdevās sakrāt piecus punktus, no kuriem četras bija rezultatīvas piespēles. Neskaitot Makdeivida golu, vēl divus vārtu guvumus pievienoja Džeimss Nīls, bet pa reizei izcēlās Dominiks Kahūns, Taisons Berijs, Raiens Ņūdžents-Hopkinss, Dernels Nērss un Kailers Jamamoto. Tikmēr Otavas sastāvā ar goliem izcēlās Kolins Vaits, Breidijs Tkačuks, Dreiks Batersons, Tims Stucle un Ostins Votsons.

    Pagaidām neviens nav komentējis
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām