“Dynamo” interesējas par Somijas olimpiskās izlases aizsargu

16/03/2018 15:55
Nokopēts

Somijas olimpiskās hokeja izlases aizsargs Miko Koivisto varētu pārcelties uz Kontinentālo hokeja līgu (KHL), ziņo Championat.ru.

Kā vēsta klubam pietuvināti avoti, par soma pakalpojumiem interesējas Latvijas uzbrucēja Mārtiņa Karsuma pārstāvētais klubs Maskavas “Dynamo”.

Reklāma
Saturs turpinās

Koivisto aizvadītajā sezonas Somijas augstākajā līgā 55 spēlēs guva 10 vārtus un izdarījas 29 rezultatīvas piespēles partneriem. Tāpat viņam lielisks lietderības koeficients +26.

Zīmīgi, ka soms nekad nav spēlējis ārpus savas valsts čempionātiem.

Olimpiskajā hokeja turnīrā Phjončanā Kovisto laukumā devās piecās spēlēs, izceļoties ar rezultatīvu piespēli un lietderības koeficientu -1, bet Somija apstājās ceturtdaļfināla fāzē, ar 0:1 piekāpjoties Kanādai.

Savukārt Maskavas “Dynamo” aizvadītajā sezonā pirmo reizi tā pastāvēšanas vēsturē kopš pastāv KHL nekvalificējās izslēgšanas turnīra spēlēm.

    Pagaidām neviens nav komentējis
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām