Pasaules čempions WBA, WBO un IBF kategorijās smagajā svarā Entonijs Džošua nākamajā gadā plāno aizvadīt trīs cīņas. Par to šodien pavēstījis 29 gadus vecā boksera promouters Edijs Hirns.
Pirmā cīņa ieplānota 13.aprīlī Vemblija stadionā, Londonā, kur paredzēts duelis ar ASV smagsvaru un WBC čempionu Deonteju Vailderu. Tiesa, abas puses vēl nav panākušas galējo vienošanos par ienākumu sadali. Ja Vailders nepiekritīs Džošua nosacījumiem, viņa vietā cīnīsies Dilains Vaits.
Vasarā Džošuā varētu aizvadīt cīņu ASV, kur ļoti ticams par viņa sancensi varētu kļūt Džarels Milers, bet gada noslēgumā ieskicēta vēl viena cīņa ar obligāto pretendentu IBF versijā – Kurbatu Pulijevu.
Brits šogad aizvadījis divas titulu aizstāvēšanas cīņas. Martā Džošua uzveica Jaunzeilandes bokseri Džozefu Pārkeru, iegustot arī WBO jostu, bet 22.septembrī ar tehnisko nokautu tika uzveikt Krievijas pārstāvis Aleksandrs Povetkins.
Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām
Mīļākais sporta veids
Aktuālās tēmas
Interesanti un saprotami par sportu