Eiropas basketbola čempionāta laikā policija darbosies pastiprinātā režīmā

26/08/2015 14:26
Nokopēts

Rīga, 26.aug., LETA. Eiropas basketbola čempionāta laikā no 5.septembra līdz 10.septembrim Valsts, Pašvaldības un Drošības policija, kā arī robežsardze darbosies pastiprinātā režīmā, šodien pēc tikšanās žurnālistiem sacīja iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis (V).

“Zināmā mērā masu pasākumā tiek vērtēti arī terorisma draudi, taču pagaidām gan nav pamata bažām par akcijām un provokācijām. Mēs gatavojamies masu pasākumam piecu dienu garumā,” sacīja ministrs.

Reklāma
Saturs turpinās

Viņš norādīja, ka policija pastiprināti dežurēs galvenokārt čempionāta norises vietās pie Brīvības pieminekļa un fanu zonās. Īpaši uzraudzīta tiks zona no “Arēnas Rīga” līdz Brīvības piemineklim. Tāpat ir skaidrs, ka fani svinēs, priecāsies un, iesējams, par daudz iedzers, tālab policija uzraudzīs arī kārtību Vecrīgā.

“Mēs čempionātam nopietni gatavojamies. Esam sazinājušies ar kolēģiem Igaunijā, taču informācijas par apdraudējumiem nav, tālab kaimiņvalstu policisti iesaistīti netiks. Policija ir gatava un būs gatava reaģēt uz jebkuru incidentu. Tiek lēsts, ka čempionāta laikā Rīgā varētu uzturēties ap 6000 igauņu un 6000 lietuviešu līdzjutēju. Pārējo valstu līdzjutēju skaits netiek lēsts tūkstošos, tāpēc koncentrējamies uz kaimiņvalstu līdzjutējiem,” skaidroja Kozlovskis.

Kā ziņots, šī gada Eiropas čempionāta D apakšgrupas spēles no 5. līdz 10.septembrim norisināsies Rīgā. Tajās Latvija sacentīsies ar Čehiju, Ukrainu, Beļģiju, Lietuvu un Igauniju.

    Pagaidām neviens nav komentējis
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām