Rīga, 6.sept., LETA. Saistībā ar Eiropas futbola čempionāta kvalifikācijas spēli starp Latvijas un Čehijas izlasēm šodien ir iespējami satiksmes ierobežojumi “Skonto” stadiona apkārtnē, aģentūru LETA informēja Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļā.
Laika posmā no plkst.17 līdz 23 nepieciešamības gadījumā tiks ierobežota vai slēgta transportlīdzekļu satiksme Hanzas ielas posmā no Krišjāņa Valdemāra ielas līdz Skanstes ielai, Strēlnieku ielas posmā no Lenču ielas līdz Hanzas ielai un Emiļa Melngaiļa ielā.
Ierobežojumi neattieksies uz iedzīvotājiem vai uzņēmumiem, kuri atrodas šajās ielās vai ielu posmos.
Laikā no plkst.8 līdz plkst.23 tiks aizliegts transportlīdzekļiem apstāties un stāvēt Hanzas ielas posmā no Skanstes ielas līdz Krišjāņa Valdemāra ielai.
Kā ziņots, svētdien Rīgā notiks arī Eiropas basketbola čempionāta spēles, tādēļ satiksmes ierobežojumi paredzēti arī no stadiona netālās “Arēnā Rīga” apkārtnē.
Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām
Mīļākais sporta veids
Aktuālās tēmas
Interesanti un saprotami par sportu