Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) kluba Filadelfijas “76ers” zvaigzne Žoels Embīds saņēmis 15 tūkstošus ASV dolāru lielu naudas sodu par tiesnešu kritizēšanu. Tieši ar šādu naudas summu par identisku iemeslu sodīts arī Memfisas “Grizzlies” galvenais treneris Teilors Dženkinss.
“Nesūdzēšos par kaut kādām tiesnešu epizodēm,” pēc dueļa atzina Embīds. “Viņi izdarīja lielisku darbu, jo man bija sajūta, ka viņiem šovakar bija tikai viens uzdevums. Laikam, ka viņi to izdarīja labi, tāpēc varu viņus apsveikt. Jāatgādina, ka Embīds, dodoties prom no laukuma, applaudēja tiesnešu virzienā, tā paužot savu “atzinību” par tiesāšanu.
NBA fined Joel Embiid $15K for criticism of officials.
— Adrian Wojnarowski (@wojespn) April 25, 2022
Dženkinss pēc piedzīvotā zaudējumu izslēgšanas spēļu pirmās kārtas sērijā pret Minesotas “Timberwolves” (118:119) asi komentēja tiesnešu darbu. “Mums jāspēlē labāk, bet, manuprāt, šī bija viena no visvājākajām tiesnešu spēlēm, ko esmu redzējis savā karjerā. Nekad neesmu piedzīvojis šādu tiesāšanu.” Jāpiebilst, ka abu komandu sērijā līdz četrām uzvarām šobrīd ir neizšķirts 2-2.
Memphis Grizzlies head coach Taylor Jenkins has been fined $15,000 for criticizing officials.
— Chris Haynes (@ChrisBHaynes) April 25, 2022
Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām
Mīļākais sporta veids
Aktuālās tēmas
Interesanti un saprotami par sportu