Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komandas Dalasas “Mavericks” spēlētājs Kairijs Ērvings komentējis finālsērijas pirmo spēli.
Jau vēstīts, ka aizvadītajā naktī “Mavericks” ar 89:107 zaudēja Kristapa Porziņģa pārstāvētajai Bostonas “Celtics”, nonākot iedzinējos sērijā ar 0-1. Mājinieku fani bija sagatavojuši “siltu uzņemšanu” Ērvingam, kurš savulaik pārstāvēja Bostonas komandu.
“Biju domājis, ka šeit būs nedaudz skaļāk,” iespēju “nodot sveicienu” Bostonas faniem izmantoja Ērvings. “Sagaidu to pašu otrajā spēlē – skatītāji centīsies izsist mani un manus komandas biedrus no līdzsvara. Bet mums jākoncentrējas spēlei,” uzsvēra basketbolists.
“Šis ir gada labākais laiks, kad spēlēt basketbolu. Palikušas tikai divas komandas. Vide būs tāda, kāda tā būs, bet es koncentrējos uz mūsu spēles plānu, uz to, lai es un mani komandas biedri būtu pārliecināti un turpinātu izdarīt lieliskus metienus.”
Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām
Mīļākais sporta veids
Aktuālās tēmas
Interesanti un saprotami par sportu