“Fenerbahce” spīdeklis demonstrē fantastisku rezultativitāti un uzstāda jaunu Eirolīgas rekordu

29/03/2024 22:05
Nokopēts
Naidžels Heizs-Deiviss

Šodien ULEB Eirolīgas spēlē Stambulas “Fenerbahce” basketbolists Naidžels Heizs-Deiviss uzstādīja jaunu rekordu, uzvarētajā mačā pret Berlīnes “Alba” ar 103:68 iemetot 50 punktus.

Amerikānis laukumā pavadīja 29 minūtes un 56 sekundes, realizējot deviņus no 11 pustālajiem metieniem, deviņus no 16 tālmetieniem un piecus no septiņiem soda metieniem. Heiza-Deivisa kontā arī divas atlēkušās bumbas uzbrukumā.

Reklāma
Saturs turpinās

Pirms šī mača “Fenerbahce” spēlētājam šosezon nebija izdevies gūt vairāk par 24 punktiem spēlē, ko viņš paveica 17. kārtā pret citu Stambulas komandu “Anadolu Efes”. Kopā viņam šosezon 28 mačos vidēji 14,5 punkti.

Iepriekšējais Eirolīgas rekords piederēja Šeinam Larkinam, kurš 2019. gadā mačā pret Minhenes “Bayern” iemeta 49 punktus. Jāatzīmē, ka Heizs-Deiviss atjaunoja arī “Fenerbahce” rekordu, kas arī tika uzstādīts 2019. gadā, kad Nando de Kolo guva 39 punktus.

logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām