Kristapa Porziņģa pārstāvētā Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) kluba Ņujorkas “Knicks” jaunieceltais galvenais treneris Deivs Fizdeils turpina sniegt intervijas medijiem, paužot savu viedokli par ņujorkiešu nākotni un komandas spēlētāju potenciālu.
Fizdeils uzskata, ka Porziņģis tuvākajos gados var kļūt par līgas labāko spēlētāju: “Ceru, ka ar savām darbībām palīdzēšu viņa progresam un izveidošu no viņa MVP kandidātu. Ja ne pat balvas ieguvēju. Jo viņam ir pietiekams potenciāls, lai to realizētu.”
Tāpat treneris izcēla citas Porziņģa kvalitātes: “Viņam ir garas rokas un viņš lieliski saprot spēli. Padarīšu viņu par labāko aizsardzības spēlētāju līgā. Likšu viņam laukumā darīt visu, bet visu laukumā izdarīt var tikai superzvaigznes. Viņš tāds ir.”
Kā zināms, Porziņģis šobrīd ārstē ceļgala krustenisko saišu plīsumu, ko ieguva februāra sākumā. Paredzams, ka latvietis laukumā varēu atgriezties gadu mijā. Tāpat publiskajā telpā izskanējušas spekulācijas, ka Porziņģis varētu izlaist visu nākamo sezonu.
Fizdeils astoņas sezonas bija Maiami “Heat” galveno treneru palīgs, līdz 2016.gada 29. maijā sāka vadīt Memfisas “Grizzlies” vienību, kurā 101 spēlē tika pie 50 uzvarām. 2016./2017. gada sezonā “Grizzlies” septīto reizi pēc kārtas iekļuva izslēgšanas sacensībās, tomēr šogad ar izcīnītajiem 22 panākumiem komanda Rietumu konferencē ieņēma priekšpēdējo vietu.
“Knicks” šosezon ar 28 uzvarām 82 spēlēs Austrumu konferencē ieņēma 11.vietu, jau piekto gadu pēc kārtas neiekļūstot “play-off”, bet uzreiz pēc sezonas pēdējā mača no komandas galvenā trenera amata tika atlaists Džefs Hornačeks, kura vietā stājies Fizdeils. Tikmēr komandas lielākajai zvaigznei Porziņģim februārī vienā no mačiem plīsa ceļgala krusteniskās saites, tāpēc laukumā viņš varētu atgriezties tikai gada beigās.
Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām
Mīļākais sporta veids
Aktuālās tēmas
Interesanti un saprotami par sportu