Brazīlijas kluba “Flamengo” futbolisti pirmdien FIFA Klubu pasaules kausā pieveica Tunisijas vienību Tunisas “Esperance”, kamēr neizšķirti cīnījās argentīniešu “Boca Juniors” un Lisabonas “Benfica” no Portugāles.
D grupas mačā “Flamengo” bija pārāki pār Tunisijas čempionvienību ar 2:0 (1:0). Vārtus uzvarētājiem pirmajā puslaikā guva Džordžians de Araskaeta, bet otrajā puslaikā precīzs bija Luiss Arauho.
Jau ziņots, ka pirmajā D grupas spēlē Anglijas premjerlīgas vienība Londonas “Chelsea” ar 2:0 (1:0) pārspēja mājinieci “Los Angeles”.
Tikmēr C grupā neizšķirti 2:2 (2:1) nospēlēja “Boca Juniors” un “Benfica”.
Argentīnas komanda vadību ieguva 21.minūtē pēc Migela Merentjela precīzā sitiena, bet sešas minūtes vēlāk 2:0 panāca Rodrigo Batalja.
Pirmā puslaika kompensācijas laikā “Benfica” pēc 37 gadus vecā argentīnieša Anhela di Marijas realizētā 11 metru soda sitiena pietuvojās līdz 1:2, bet neizšķirtu Portugāles vicečempioni panāca mača 84.minūtē, kad vārtus guva vēl viens Argentīnas veterāns, 37 gadus vecais Nikolass Otamendi. “Benfica” neizšķirtu panāca par spīti tam, ka no otrā puslaika vidus spēlēja mazākumā – sarkano kartīti par bīstamu spēli 72.minūtē saņēma Andrea Beloti.
Jau vēstīts, ka C grupas pirmajā mačā Minhenes “Bayern” ar 10:0 (6:0) sagrāva Jaunzēlandes klubu Oklendas “City”.
Atjaunotajā Klubu pasaules kausā piedalās 32 komandas. Turnīrs ASV norisināsies līdz jūlija vidum.
2023.gadā FIFA Klubu pasaules kausā sacentās septiņi klubi, par uzvarētājiem kļūstot Mančestras “City” futbolistiem, kuri finālā ar 4:0 pieveica Brazīlijas vienību Riodežaneiro “Fluminense”.
Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām
Mīļākais sporta veids
Aktuālās tēmas
Interesanti un saprotami par sportu