Freimanis ar 27 punktiem palīdz “Kalev” komandai uzvarēt Vienotās līgas spēlē

21/11/2015 18:05
Nokopēts

Volgograda (Krievija), 21.nov., LETA. Latviešu uzbrucējs Rolands Freimanis sestdien guva 27 punktus VTB Vienotās līgas spēlē, palīdzot Igaunijas vienībai Tallinas “Kalev” izbraukumā ar 95:83 (21:21, 25:18, 26:19, 23:25) pārspēt Krievijas vienību Volgogradas “Krasnij oktjabr”.

Freimanis šajā mačā nospēlēja 34 minūtes un 17 sekundes, kļūstot par rezultatīvāko spēlētāju. Latviešu uzbrucējs realizēja deviņus no 14 izpildītajiem divpunktu metieniem un trīs no septiņiem tālmetieniem.

Reklāma
Saturs turpinās

Tāpat latvietis izcīnīja astoņas atlēkušās bumbas, izpildīja trīs rezultatīvas piespēles un nopelnīja četras piezīmes, dueli noslēdzot ar 29 efektivitātes punktiem, kas arī bija labākais rādītājs mačā.

Rezultatīvākie “Krasnij oktjabr” vienībā bija Dmitrijs Sokolovs un Dežuāns Džonsons, kuri abi sameta pa 26 punktiem.

Ar sešām uzvarām tikpat spēlēs kopvērtējuma līdere ir Jāņa Timmas pārstāvētā Sanktpēterburgas “Zeņit” vienība. Tikmēr latviešu basketbolista Kaspara Bērziņa pārstāvētā komanda “Ņižņij Novgorod”, ko trenē Ainars Bagatskis, Artūrs Štālbergs un Oskars Ernšteins, ar piecām uzvarām astoņās spēlēs ieņem sesto vietu. Vēl “Kalev” ar trim uzvarām septiņās spēlēs atrodas 12.pozīcijā, bet Latvijas čempione “VEF Rīga” ar divām uzvarām astoņās spēles ir pozīciju zemāk.

Arī šosezon VTB Vienotajā līgā sacenšas 16 komandas, kas bez dalījuma apakšgrupās aizvadīs divu apļu turnīru. Turnīrā debiju piedzīvo Gruzijas klubs Tbilisi “Vita”, kas aizstās finansiālās grūtībās nonākušo Samāras “Krasnije kriļja” no Krievijas.

    Pagaidām neviens nav komentējis
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām