Nacionālās hokeja līgas (NHL) komandas Bufalo “Sabres” uzbrucējs Zemgus Girgensons tuvākajā laikā nepiedalīsies treniņos, atklājis vienības galvenais treneris Dons Granato.
Naktī uz 26. janvāri latviešu hokejists mačā pret Otavas “Senators” (0:5) guva savainojumu, laukumā pavadot vien 11 minūtes un 25 sekundes. Girgensonam tā bija pirmā spēle pēc gandrīz divu nedēļu pauzes, kura hokejistam bija nepieciešama pēc tam, kad viņš atjaunoja iepriekš gūto traumu.
Tagad kļuvis zināms, ka uzbrucējs ar komandu netrenēsies vismaz līdz Zvaigžņu spēles pārtraukumam, proti, līdz 5. februārim. Šajā laika posmā “Sabres” paredzēti trīs mači, savukārt nākamo spēli pēc pauzes Bufalo vienība aizvadīs naktī uz 11. februāri, turklāt pretiniekos būs Elvja Merzļikina pārstāvētā Kolumbusas “Blue Jackets”.
Zemgus Girgensons has been shut down through the All-Star break to rest an injury, Sabres coach Don Granato announced.
— Jourdon LaBarber (@JourdonLaBarber) January 28, 2022
Šosezon Girgensons laukumā gājis 34 spēlēs, atzīmējoties ar septiņiem vārtiem, piecām piespēlēm un negatīvu lietderību -6. Tikmēr “Sabres” ar 13 panākumiem 42 cīņās ieņem sesto pozīciju Atlantijas divīzijā un tās izredzes uz iekļūšanu “play-off” ir palikušas vien teorētiskas.
Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām
Mīļākais sporta veids
Aktuālās tēmas
Interesanti un saprotami par sportu