Aizvadītajā naktī Nacionālajā basketbola asociācijā (NBA) Goldensteitas “”Warriors” ar rezultātu 117:116 pieveica Memfisas “Grizzlies” basketbolistus, Rietumu konferences izslēgšanas spēļu pusfinālsērijā nonākot vadībā ar 1-0.
Uzvarētājiem lielisku spēli aizvadīja rezervists Džordans Pūls, kurš izcēlās ar 31 punktu, astoņām atlēkušajām bumbām un deviņām rezultatīvām piespēlēm. Viņam ar 24 punktiem palīdzēja ierastais līderis Stefans Karijs, bet 17 punkti un astoņas bumbas zem groziem Endrjū Viginsam. Jāatzīmē, ka nedaudz vairāk kā minūti pirms pirmā puslaika beigām pēc piezīmes pret “Grizzlies” spēlētāju Brendonu Klarku noraidījumu saņēma “Warriors” basketbolists Dreimonds Grīns.
Draymond Green was ejected after this foul and left the game in style 👀😄
🎥 @NBATV pic.twitter.com/MrAFbgff9B
— BasketNews (@BasketNews_com) May 2, 2022
Tikmēr zaudētāju rindās atzīstamu sniegumu nodemonstrēja Dža Morants, kurš atzīmējās ar 34 punktiem, deviņām atlēkušajām bumbām un 10 rezultatīvām piespēlēm. Savukārt Džarens Džeksons pievienoja 33 punktus un 10 bumbas zem groziem, bet 14 punkti un septiņas atlēkušās bumbas De’Entonija Meltona kontā.
Sērijas otrā spēle arī tiks aizvadīta Memfisā un tā paredzēta 4. aprīlī plkst. 4:30 pēc Latvijas laika, bet sērijas trešais un ceturtais mačs norisināsies Goldensteitas vienības mājvietā.
Rietumi
“Suns” (1) – “Mavericks” (4) 0-0
“Warriors” (3) – “Grizzlies” (2) 1-0
Austrumi
“Heat” (1) – “76ers” (4) 0-0
“Bucks” (3) – “Celtics” (2) 1-0
Rietumi
“Suns” (1) – “Pelicans” (8) 4-2
“Mavericks” (4) – “Jazz” (5) 4-2
“Warriors” (3) – “Nuggets” (6) 4-1
“Grizzlies” (2) – “Timberwolves” (7) 4-2
Austrumi
“Heat” (1) – “Hawks” (8) 4-1
“76ers” (4) – “Raptors” (5) 4-2
“Bucks” (3) – “Bulls” (6) 4-1
“Celtics” (2) – “Nets” (7) 4-0
Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām
Mīļākais sporta veids
Aktuālās tēmas
Interesanti un saprotami par sportu