Džims Hāss, kurš ir Formula-1 komandas “Haas” īpašnieks, paziņojis, ka komandā paliks gan Romēns Grožāns, gan Kevins Magnusens.
“Nākamajā gadā mūs pārstāvēs tie paši piloti, kuri komandu pārstāv šogad. Tas ir fakts. Ņemot vērā komandas uzņemtā kursa nepārtrauktību un stabilitāti, komandai nākamajā sezonā jākļūst stiprākai arī citās jomās,” komandas īpašnieku citē Sky Sports.
Grožāns “Haas” komandu pārstāv kopš 2016. gada sezonas, kad tā aizvadīja pirmo sezonu Formulā 1, tādējādi viņš komandā aizvadīs jau trešo sezonu pēc kārtas. Magnusens komandai pievienojās šajā gadā no „Renault” komandas, nomainot Estevanu Gutjeresu, kurš šobrīd vairs nav nevienas F1 komandas pilots.
Šobrīd abi “Haas” komandas piloti kopvērtējumā atrodas viens aiz otra, Grožānam ieņemot 13. vietu ar 18 punktiem, bet Magnusenam 14. vietu ar 11 punktiem, kopumā komandai dodot 29 punktus.
Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām
Mīļākais sporta veids
Aktuālās tēmas
Interesanti un saprotami par sportu