“Heat” basketbolists izplūst asarās, pirmo reizi pēc vairākiem gadiem satiekot savu mammu

28/12/2019 10:35
Nokopēts

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komandas Maiami “Heat” spēka uzbrucējs Kriss Silva pēc trīs gadu pārtraukuma atkal saticies ar savu mammu un izplūdis saviļņojuma asarās.

23 gadus vecais gabonietis Silva šogad aizvada savu debijas sezonu NBA – viņam ir divvirzienu kontrakts, tādēļ basketbolists var tikt nosūtīts arī uz G Līgu. Silva šosezon NBA vidēji guvis 3,8 punktus un iekrājis 3,6 atlēkušās bumbas. Viņš šogad palika nedraftēts, bet “Heat” ar viņu vēlāk parakstīja līgumu.

Vēl 16 gadu vecumā Silva nemācēja angļu valodu un nekad nebija spēlējis organizētu basketbolu. Viņš vidusskolu absolvēja ASV, bet savam trenerim Tomijam Saksam Roselles Katoļu skolā jau pirmajā dienā pateica, ka kādu dienu viņš nonāks NBA.

Silva pēc tam devās uz universitāti, kur spēlēja Dienvidkarolīnas “Gamecocks” komandā, bet viņš kopš studiju laikiem nebija ticies ar savu mammu, ar kuru beidzot atkal satikās vakar.

NBA
    Pagaidām neviens nav komentējis