Ilgi bez veselības problēmām neiztiek… Žagars traumas dēļ nepabeidz spēli

27/12/2025 17:10
Nokopēts
Artūrs Žagars

Latvijas basketbolists Artūrs Žagars šodien traumas dēļ nepabeidza Turcijas čempionāta spēli, taču viņa pārstāvētā Stambulas “Fenerbahce” mājās ar 93:79 uzvarēja “Manisa” vienību.

Žagars mačā iesaistījās no rezervistu soliņa un laukumu pameta divas minūtes pirms pirmā puslaika beigām. Turcijas mediji pagaidām neprecizē, cik nopietnu traumu latvietis ir guvis.

Jāatgādina, ka Žagars šosezon jau vairākkārt saskāries ar veselības problēmām – oktobra sākumā viņam nācās izlaist četras spēles cirkšņa traumas dēļ, bet oktobra vidū viņš iedzīvojās paceles cīpslas savainojumā un nespēlēja vairāk nekā mēnesi. Tāpat jāatgādina, ka Latvijas izlases sastāvā gan pirms Eiropas čempionāta, gan tā laikā Žagars guva dažāda veida kāju savainojumus.

Latviešu saspēles vadītājs pret “Manisa” nospēlēja deviņas minūtes un 39 sekundes, kurās punktus neguva (3p. 0/2), izcīnīja vienu atlēkušo bumbu, atdeva četras rezultatīvas piespēles, divreiz kļūdījās, vienreiz pārkāpa noteikumus un izprovocēja vienu piezīmi.

“Fenerbahce” ar 11 uzvarām 13 spēlēs Turcijas līgas kopvērtējumā ieņem otro vietu.

    Pagaidām neviens nav komentējis
TOP notikumi
1
X
2
1.75
3.9
4.33
6.75
4.33
1.49
3.2
2.85
2.55
2.25
2.95
3.4