Kambala atgriežas ringā un ātri iznīcina savu pretinieku

20/09/2025 23:26
Nokopēts
Kaspars Kambala

Bijušais basketbolists Kaspars Kambala šovakar “Lucky Latvian Fight Club” cīņu šovā atgriezās ringā un jau pirmajā raundā nokautēja savu pretinieku.

Kambala spēkojās ar 48 gadus veco Arti Rubenu. Pats Rubens, kurš ir restorānu un kafejnīcu īpašnieks, faktos par sevi pirms dueļa bija norādījis, ka viņam ir “pieredze ielu cīņās”.

Reklāma
Saturs turpinās

Cīņas sākums bija samērā līdzvērtīgs – Kambala centās veikt sitienu kombinācijas, taču Rubens piesardzīgi darbojās aizsardzībā. Turpinājumā gan sekoja negaidīts pavērsiens, Rubenam dodoties apņēmīgā uzbrukumā, taču Kambala to izmantoja savā labā un, izmantojot Rubena pārgalvību, pretinieku nokautēja. Cīņa norisinājās minūti un 50 sekundes.

Kambala pēdējo reizi ringā kāpa 2019. gadā, kad viņš zaudēja Danielam Riekstiņam. Kambala boksam savulaik pievērsās 2007. gadā, kad Starptautiskā basketbola federācija (FIBA) viņu diskvalificēja uz 24 mēnešiem par kokaīna lietošanu.

Kambala aizvadīja divas cīņas amatieru konkurencē, abās uzvarot ar nokautu, bet 2008. gadā jau debitēja profesionālajā boksā. Pirmā cīņa, kurā viņš izgāja ringā, noslēdzās neizšķirti. Nākamās trīs cīņas Kambala uzvarēja, turklāt divas no tām ar nokautu.

Pēcāk Kambala atgriezās basketbolā, taču pēc karjeras beigām atkal pievērsās boksam. 2019. gadā Kambala pieveica baltkrievu Aļaksandru Ņahajčuku, kam sekoja panākums un neveiksme pret iepriekš minēto Riekstiņu.

    Pagaidām neviens nav komentējis