Kanoe airētājs Lagzdiņš automātiski iekļūst EČ junioriem A finālā

17/09/2015 17:11
Nokopēts

(Pievienota 8.-11.rindkopa.)

Baskova (Rumānija), 17.sept., LETA. Kanoe airētājs Roberts Lagzdiņš ceturtdien automātiski kvalificējās 1000 metru distances A finālam Rumānijas pilsētā Baskovā notiekošajā Eiropas čempionātā junioriem.

Priekšsacīkstēs sportists distanci veica četrās minūtēs un 10,892 sekundēs, savā airējumā ierindojoties otrajā vietā. Izcīnītā pozīcija ļāva latvietim automātiski iekļūt sacensību A finālā, kas notiks sestdien.

Tikmēr smaiļotājs Aldis Vilde ceturtdien sasniedza pusfinālu 1000 metru distancē junioriem. Priekšsacīkstēs latvietis distanci veica četrās minūtēs un 0,376 sekundēs, savā braucienā paliekot piektajā vietā, taču ar to pietika, lai kvalificētos sacensību pusfinālam, kas paredzēts piektdien.

Zīmīgi, ka jūlijā notikušajā pasaules čempionātā Vilde šajā pašā distancē un vecuma grupā izcīnīja sesto vietu.

Arī kanoe airētājs Staņislavs Leščinskis, kurš piedalās U-23 vecuma grupā 1000 metru distancē, spēja sasniegt sacensību pusfinālu, lai arī priekšsacīkstēs savā airējumā ieņēma vien sesto pozīciju. Arī šis pusfināls norisināsies piektdien.

Tāpat pusfināliem kvalificējās Latvijas divnieku ekipāžas. Smaiļotāju duets Dāvis Pupuriņš un Artūrs Kleins iekļuva nākamajā kārtā 1000 metru distancē junioriem. Šajā pašā distancē un vecuma grupā pusfinālu sasniedza arī kanoe airētāji Boriss Lonskis un Matīss Ozols.

Savukārt meiteņu konkurencē Latvijas smaiļotāja Sabīne Cirše 1000 metru distancē junioriem iekļuva sacensību pusfinālā. Lai arī savā airējumā latviete palika septītajā vietā, tas viņai neliedza iekļūt nākamajā kārtā. Pusfināls tiks aizvadīts piektdien.

Juniorēm smaiļošanā 500 metros sesto vietu priekšsacīkstēs izcīnīja Daniela Kondrateva, kura arī turpmāk sacentīsies pusfinālā, bet puišiem šajā pat distancē Dāvis Ciršs palika pēdējā, astotajā, vietā, dalību sacensībās noslēdzot. Tikmēr kanoe airēšanā 500 metros sestais priekšsacīkstēs bija Dāvis Iļjins, iekļūstot pusfinālā.

Savukārt U-23 grupā 500 metros puišiem smaiļotājs Vasīlijs Andriško palika astotais braucienā un nespēja kvalificēties pusfinālam, bet kanoe airētājiem šajā pat disciplīnā Rahmads Stromanis guva piekto vietu un sacensības turpinās pusfinālā.

Latvijas junioru kanoe airētāju divnieks Ozols un Lonskis savā priekšsacīkšu braucienā palika pēdējā, sestajā, pozīcijā, bet tas neliedza arī viņiem sasniegt pusfinālu.

Eiropas čempionāts norisināsies līdz svētdienai.

    Pagaidām neviens nav komentējis
TOP notikumi
1
X
2
1.47
4.33
6.75
6.25
4.5
1.46
1.44
4.1
7.5
3.25
4.25
1.87
1.18
7
15
1.55
2.5
-
1.7
3.3
5.5