Šovakar Slovākijas ekstralīgā Mihalovces “Dukla” pēcspēles metienu sērijā ar 3:4 zaudēja “Žilina” vienībai.
Trešajā trešdaļā atrodoties iedzinējos ar 2:3, “Dukla” pēdējā sekundē panāca izlīdzinājumu, vārtus gūstot Ādamam Vargam. Papildlaikā rezultāts nemainījās, savukārt bullīšos savas iespējas labāk izmantoja mājinieki.
Maču izlaida “Dukla” kapteinis Kaspars Daugaviņš, kura nespēlēšanas iemesls pagaidām nav zināms. Viņa komandas biedrs Renārs Krastenbergs izdarīja piecus metienus pa pretinieku vārtiem un spēli pabeidza ar lietderību +1, savukārt Artūrs Kulda trīs reizes meta pa vārtiem, vienu reizi tika noraidīts un arī nopelnīja pozitīvu lietderību +1.
Dānijā Filipa Bunča pārstāvētā Odenses “Bulldogs” ar 5:3 apspēlēja “Mighty Bulls” vienību, latvietim pie punktiem netiekot.
Savukārt Zviedrijas pēc spēka otrajā līgā (“Allsvenskan”) “Bjorkloven” ar Bruno Osmani sastāvā ar 4:2 apspēlēja “Kalmar”. Latviešu uzbrucējs nospēlēja septiņas minūtes un desmit minūtes, maču pabeidzot ar lietderību +1. Pretinieku rindas pie punktiem netika Georgs Golovkovs, kura negatīva lietderība -1.
Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām
Mīļākais sporta veids
Aktuālās tēmas
Interesanti un saprotami par sportu