Piektdien Kontinentālajā hokeja līgā (KHL) tika aizvadītas sešas spēles, no kurām divās piedalījās Latvijas hokejistu pārstāvētas vienības.
Tā Helsinku “Jokerit” ar vārtsargu Jāni Kalniņu rezervē mājās ar 4:1 (2:1, 2:0, 0:0) uzveica Vladivastokas “Admiral”, bet Mārtiņa Karsuma un Kaspara Daugaviņa Maskavas “Spartak” savu skatītaju priekšā ar 1:2 (0:0, 0:0, 1:2) atzina Pekinas “Kunlun Red Star” pārākumu.
“Jokerit” jau spēles trešajā minūtē vadībā izvirzīja Mika Niemī, taču viesi rezultātu izlīdzināja jau pēc nepilnām divām minūtēm, kad precīzs bija Kirils Djakovs. 13. minūtē 2:1 par labu mājiniekiem panāca Džefs Plats, bet otrajā periodā “Jokerit” guva divus vārtus vairākumā – precīzs bija Niklas Jensens un Sakari Maninens, abās reizēs rezultatīvi asistējot Sami Lepisto.
Tikmēr “Spartak” maču ar Pekinas komandu uzsāka apņēmīgāk, pirmajā periodā metot pa vārtiem divas reizes vairāk – 8 pret 4. Spēle turpinājās līdzīgā manierē, taču arī otrais periods vārtu guvumus nenesa.
Noslēdzošajā trešdaļas vidū viesi no Pekinas izmantoja vairākumu, kad precīzs pēc Marka Granjāni un Teilora Beka piespēlēm bija Ville Lajunens. Olli Palola pēc Patrika Lunda piespēles pārsvaru dubultoja, bet “Spartak” metās atspēlēties un nepilnas divas minūtes pirms trešdaļas beigām vārtus guva Aleksandrs Hohlačovs. Tas gan bija viss, kas nozīmēja, ka “Spartak” piedzīvoja pirmo zaudējumu šajā sezonā, bet “Kunlun” tā bija pirmā uzvara trīs aizvadītajos mačos.
Karsums ar Daugaviņu spēlēja vienā uzbrucēju trijniekā, kur centrā bija čehs Robins Hanzls. Viss trijinieks mača gaitā izveidoja vairākus bīstamus momentus, kas šoreiz palika neizmantoti.
Karsums laukumā pavadīja 14 minūtes, kuru laikā izradīja vienu metienu, vienu bloķēja un pielietoja divus spēka paņēmienus.
Daugaviņa spēles laiks bija lielāks, kas skaidrojams ar spēli nevienādos sastāvos – 20 minūtes, kuru laikā viņš izpildīja divus metienus pa vārtiem.
Citu spēļu rezultāti:
Kazaņas “Ak Bars” (Krievija) – Astanas “Baris” (Kazahstāna) 4:3 (0:1, 3:0, 1:2);
Ņižņijnovgorodas “Torpedo” (Krievija) – Maskavas apgabala “Vityaz” (Krievija) 4:1 (0:1, 2:0, 2:0);
Ņižņekamskas “Neftehimik” (Krievija) – Minskas “Dinamo” (Baltkrievija) 2:1 (1:0, 1:0, 0:1);
“Sochi” (Krievija) – Habarovskas “Amur” (Krievija) 4:1 (1:0, 3:0, 0:1);
Mīļākais sporta veids
Aktuālās tēmas
Interesanti un saprotami par sportu