Karsums spēlē rezultatīvi “Spartak” sakāvē Magņitogorskā (VIDEO)

08/12/2018 22:11
Nokopēts
Mārtiņš Karsums, www.sportazinas.com

Latvijas hokeja uzbrucējs Mārtiņš Karsums sestdien aizvadīja rezultatīvu maču viņa un uzbrucēja Kaspara Daugaviņa pārstāvētās Kontinentālās hokeja līgas (KHL) vienības Maskavas “Spartak” sakāvē regulārā čempionāta spēlē.

“Spartak” viesos ar 3:7 (2:4, 1:2, 0:1) zaudēja Magņitogorskas “Metallurg”.

Reklāma
Saturs turpinās

Karsums šajā mačā laukumā pavadīja 17 minūtes un 37 sekundes, kuru laikā atdeva vienu rezultatīvu piespēli, vienreiz meta pa vārtiem, kā arī uzvarēja vienīgajā iemetienā. Tāpat latvietis izpildīja trīs spēka paņēmienus.

Tikmēr Daugaviņš 17 minūšu un 33 sekunžu laikā izpildīja sešus metienus pa vārtiem, uzvarēja divos no četriem iemetieniem, kā arī bloķēja vienu pretinieku metienu.

Ar precīziem metieniem Maskavas komandas rindās izcēlās Iļja Zubovs, Robins Hanzls un Jaroslavs Dibļenko, bet mājiniekiem ar “hat-trick” izcēlās savulaik Rīgas “Dinamo” spēlējušais kanādietis Mets Elisons, bet Sergejs Mozjakins atdeva četras rezultatīvas piespēles un guva vienus vārtus.

Citā spēlē savainojumu guvušā Mika Indraša pārstāvētā Maskavas “Dynamo” ar rezultātu 1:2 (1:0, 0:2, 0:0) zaudēja Maskavas apgabala “Vityaz”.

Jau ziņots, ka Indrašis traumas dēļ nevarēs spēlēt vismaz līdz šī gada decembra beigām.

Tikmēr citā mačā Latvijas hokeja valstsvienības stūrmaņa Boba Hārtlija trenētā Omskas “Avangard” ar 2:3 (1:2, 0:1, 1:0) viesos zaudēja “Sochi” komandai.

Omskai tā bija 14.neveiksme šosezon, taču Hārtlija vadītā komanda joprojām saglabā otro pozīciju Austrumu konferencē.

Mārtiņa Karsuma rezultatīvā piespēle

logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām