Kontinentālās hokeja līgas (KHL) prezidents Aleksejs Morozovs sarunā ar “Izvestiya” atklājis, ka Helsinku “Jokerit” neplāno pamest līgu.
Aizvadītajā sezonā Somijas klubs nedevās uz pamatturnīra pirmo spēli pret Minskas “Dinamo”, jo uz komandu spieda vietējās varas iestādes. Tāpat turnīra laikā “Jokerit” piedzīvoja divas karantīnas, kā rezultātā vairāki mači ar komandas dalību tika pārcelti.
Jautāts par to, vai “Jokerit” neplāno pamest līgu, Morozovs atbildēja noraidoši. “Tā ir interesanta komanda ar laba līmeņa hokejistiem. Pret viņiem ir interesanti spēlēt. Kad ir skatītāji, tad “Jokerit” ir viena no līgas komerciāli veiksmīgākajām vienībām. Zinu, ka viņiem ir ilgtermiņa stratēģija, kura ir saistīta ar KHL, nevis ar Somijas čempionātu,” teica Morozovs.
“Jokerit” spēlē KHL kopš 2014. gada. Pagaidām komandai nav izdevies tikt tālāk par Rietumu konferences pusfinālu. 2020./2021. gada sezonā tā “play-off” pirmajā kārtā ar 0-4 zaudēja Jaroslavļas “Lokomotiv”, visas spēles aizvadot Krievijas pilsētā.
Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām
Mīļākais sporta veids
Aktuālās tēmas
Interesanti un saprotami par sportu