Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) klubs Dalasas “Mavericks” un Maksi Klebers vienojušies par līguma pagarināšanu. Kleberam iepriekšējais līgums noslēgtos pēc 2022./2023. gada beigām, bet tagad abas puses vienošanos pagarinājušas vēl par trīs gadiem 33 miljonu ASV dolāru apmērā.
Dallas Mavericks forward Maxi Kleber is finalizing a three-year, $33 million contract extension, sources tell @TheAthletic @Stadium. Kleber was entering the final year of his deal, now under contract through 2025-26.
ReklāmaSaturs turpinās— Shams Charania (@ShamsCharania) September 8, 2022
30 gadus vecais Klebers kopš 2017. gada visu savu karjeru pasaules spēcīgākajā pavadījis “Mavericks” sastāvā. Aizvadītajā sezonā viņš 59 regulārā turnīra mačos vidēji izcēlās ar septiņiem punktiem un 5,9 atlēkušajām bumbām, bet 18 “play-off” dueļos viņam 8,7 punkti un 4,6 bumbas zem groziem.
Kopumā NBA vācietim 326 spēles pamatturnīrā, caurmērā atzīmējoties ar 7,1 punktiem un 4,8 atlēkušajām bumbām, bet 31 izslēgšanas spēļu cīņā viņš vidēji ticis pie 7,5 punktiem un 4,7 bumbām zem groziem.
Pēc NBA komandu pārstāvju domām “Mavericks” no visām līgas vienībām bijusi vissliktākā starpsezona
Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām
Mīļākais sporta veids
Aktuālās tēmas
Interesanti un saprotami par sportu