Ņujorkas “Knicks” Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) Ziemassvētku dienas pirmajā spēlē mājās ar rezultātu 129:122 pārspēja Milvoki “Bucks” un liedza bukiem pietuvoties Austrumu konferences līderei Bostonas “Celtics”.
“Knicks” komandā rezultatīvākais ar 38 punktiem bija Džeilens Bransons, 24 punkti bija Džūliusam Rendlam, 21 punktu guva Rovens Aleksandrs Berets, bet 20 punktus iemeta spēlē no rezervistu soliņa nākušais Imanuels Kviklijs.
“Bucks” vienībā ar 32 punktiem, 13 atlēkušajām bumbām un sešām rezultatīvām piespēlēm izcēlās Jannis Adetokunbo, tāpat 32 punktus guva Damians Lilards, kurš atdeva astoņas rezultatīvas piespēles, bet 24 punktus pievienoja Kriss Midltons.
Ņujorkas vienība savstarpējos dueļos pārtrauca deviņu zaudējumu sēriju. Abas komandas tikās arī pirms divām dienām, “Bucks” viesos uzvarot ar 130:111.
“Knicks” Ziemassvētkos uzvarējusi 24 no 56 spēlēm, bet “Bucks” svinējusi panākumu piecās no desmit cīņām. “Bucks” ar 22 uzvarām 30 mačos ieņem otro vietu Austrumu konferencē, kur “Knicks” ar bilanci 17-12 ir piektā.
Tradicionālajās NBA Ziemassvētku spēlēs tiksies arī Denveras “Nuggets” ar Goldensteitas “Warriors”, Losandželosas “Lakers” ar Bostonas “Celtics”, Maiami “Heat” ar Filadelfijas “76ers”, kā arī Fīniksas “Suns” ar Dalasas “Mavericks”.
A full-team effort in the Knicks' Christmas Day W!
Brunson 38 PTS | Randle 24 PTS | Barrett 21 PTS | Quickley 20 PTS
This marks the first time since 1963 that the Knicks have had four 20-point scorers on Christmas Day 🙌 pic.twitter.com/q9m5s2Z2F9
— NBA (@NBA) December 25, 2023
Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām
Mīļākais sporta veids
Aktuālās tēmas
Interesanti un saprotami par sportu