Krievu bokseris Kudrjašovs pieveic Durodolu un kļūst par obligāto pretendentu

04/06/2017 01:09
Nokopēts
Dmitrijs Kudrašovs - Sportazinas.com

Krievu bokseris Dmitrijs Kudrjašovs sestdien dzimtenē cīņā par Pasaules Boksa padomes (WBC) Sudraba jostu pirmā smagā svara kategorijā (līdz 90,7 kilogramiem) pieveica nigērieti Olanrevaju Durodolu, kļūstot par latvieša Maira Brieža nākamo pretinieku.

Pašlaik 31 gadu vecais Kudrjašovs pretinieku sestdien pieveica piektajā raundā ar tehnisko nokautu. Tādējādi viņš revanšējās Durodolam par 2015.gadā Kazaņā piedzīvoto zaudējumu, turklāt viņam tā bija pirmā neveiksme karjerā.

Reklāma
Saturs turpinās

Kudrjašovs pēc šīs cīņas kļuvis par obligāto pretendentu uz WBC jostu, kas tagad pieder tieši Briedim. Tiesa, latvietis gatavojas startēt Pasaules boksa sērijas turnīrā, kur uzvarētājs iegūs leģendārā Muhameda Ali vārdā nosauktu balvu.

Kudrjašovs karjeras laikā aizvadītajā 22 cīņā izcīnījis 21 uzvaru, visās no tām triumfējot ar nokautu.

Briedis savu iepriekšējo cīņu aizvadīja aprīļa pašā sākumā, kad Vācijā cīņā par WBC troni pieveica Marko Huku. Savukārt pirms gada arī latvietis pārspēja Durodolu, tobrīd kļūstot par WBC titula obligāto pretendentu.

WBC
    Pagaidām neviens nav komentējis
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām