Krievijas un Kontinentālās hokeja līgas (KHL) hokejista Kirila Koļcova sieva savā “Instagram” kontā kritizē bijušo Ufas “Salavat Yulaev” zviedru spēlētāju Līnusu Ūmarku.
“Mostieties, draugi! Mēs tagad esam nonākuši pie tā, ka mēs ārzemju hokejistu saucam par leģendu, kurš spēlēja tikai četras sezonas (Ūmarks “Salavat Yulaev” nospēlēja piecas sezonas – www.sportazinas.com) un kurš ar Ufu neko neuzvarēja – leģenda!” savā profilā raksta Koļcova sieva.
“Jā! Viņš guva punktus. Katrā komandā ir kāds, kurš gūst punktus. Kādam viņus vajadzētu pieņemt darbā. Galu galā svarīgs ir rezultāts. Leģendas Ufā ir tikai tās, kuras 2008. un 2011. gadā divas reizes uzvarēja Baškīrijas Republikas čempionātā: Grigorenko, Antipovs, Tverdovskis, Proškins, Kuteikins, Koļcovs un tā tālāk. Jūs, puiši, esat labākie Ufas hokeja vēsturē! Bez jums nav citu leģendu!” Ūmarku kritizēja hokejista sieva.
https://www.instagram.com/p/B-2WGXbgaj4/
Jau 2019. gada vasarā izskanēja baumas par to, ka Ūmarkam šī būs pēdējā sezona KHL, jo uzbrucējs vēlas mierīgāku dzīvi. Šosezon 33 gadus vecais uzbrucējs kļuva par “Salavat Yulaev” rezultatīvāko spēlētāju pamatturnīrā, atzīmējoties ar 12 vārtiem un 42 piespēlēm, savukārt ar 12 (1+11) punktiem sešās Gagarina kausa cīņās viņš pirmais izslēgšanas turnīra rezultatīvāko hokejistu sarakstā.
Zviedru hokejists atklāti aicināja pārtraukt KHL sezonu pēc tam, kad pasaulē sāka izplatīties Covid-19. Savā instagramā Ūmarks publicēja bildi ar pārsvītrotu hokejistu un tekstu, ka veselība ir svarīgāka par hokeju.
Ūmarkam šī bija piektā sezona Ufā. Karjeras laikā viņš pārstāvējis arī Helsinku “Jokerit” un Maskavas “Dynamo”, Eiropā Ūmarks spēlējis arī Zviedrijas “Lulea” un Šveices “Zug” rindās. Laika posmā no 2010. līdz 2014. gadam zviedrs izmēģināja spēkus dažādās Nacionālās hokeja līgas komandās – viņa kontā 30 (8+22) punkti 66 mačos Edmontonas “Oilers” komandā, kā arī divas piespēles 13 spēlēs Bufalo “Sabres” vienībā Zemgus Girgensona debijas sezonā.
Šobrīd Ūmarks ieņem desmito vietu KHL pamatturnīra visu laiku rezultatīvāko hokejistu sarakstā ar 106 vārtiem un 247 piespēlēm 401 cīņās. Savukārt 75 Gagarina kausā cīņās viņš sakrājis 76 (18+58) punktus, kas ir septītais labākais rezultāts KHL vēsturē.
Uzbrucējs pārstāvējis Zviedrijas izlasi četros pasaules čempionātos un 2018. gada olimpiskajās spēlēs. Viņa kontā viens PČ zelts un divas bronzas.
Savukārt Koļcovs astoņas sezonas nospēlējis “Salavat Yulaev” rindās. Vēl KHL pārstāvējis Sanktpēterpurgas SKA, Ņižņijnovgorodas “Torpedo”, Čeļabinskas “Traktor”, Maskavas “Spartak” un Jekatarinburgas “Avtomobilist” vienības. Kopumā KHL viņš ir piedalījies 490 mačos, kuru laikā guvis 68 un izdarījis 204 rezultatīvas piespēles.
Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām
Mīļākais sporta veids
Aktuālās tēmas
Interesanti un saprotami par sportu