Pirms Kontinentālās hokejas līgas (KHL) izslēgšanas spēļu turnīra sākuma Krievijas medijs “Sport-Express” publicējis apmaksātāko līgas spēlētāju sarakstu. Medijs šo informāciju ievācis visas regulārās sezonas garumā no spēlētājiem, treneriem, menedžeriem un aģentiem.
Topā kopā ietilpst 53 hokejisti, kuri sezonā nopelna vismaz 70 miljonus rubļu (970 tūkstoši eiro). Hokejisti tika sakārtoti pēc pamatalgas, neieskaitot nopelnītos bonusus.
Pēc Iļjas Kovaļčuka pārcēlšanas uz Nacionālo hokeja līgu (NHL), Pāvela Dacjuka jaunā līguma un Vjačeslava Voinova aiziešanas no Sanktpēterburgas SKA, līgā nav palicis neviens hokejists, kurš pelnītu vismaz 200 miljonus rubļu (2,69 miljoni eiro).
Uz doto brīdī visapmaksātākais spēlētājs ir Magņitagorskas “Metallurg” uzbrucējs Sergejs Mozjakins, kurš sezonā nopelna 180 miljonus rubļu (2,42 miljoni eiro). Tālāk seko Dacjuks no Sanktpēterburgas SKA ar 170 miljoniem rubļu (2,28 miljoni eiro).
Trešajā vietā ir Mozjakina komandas biedrs Nikolajs Kuļomins ar 165 miljoniem rubļu (2,22 miljoni eiro). Tālāk seko Naidžels Douss no Jekaterinburgas “Avtomobilist”, Andrejs Markovs no Kazaņas “Ak Bars” un Linuss Ūmarks no Ufas “Salavat Yulaev”, kuri nopelna 150 miljonus rubļu (2,01 miljoni eiro).
140 miljonus rubļu (1,88 miljoni eiro) nopelna Antons Landers no Kazaņas “Ak Bars”, bet viņa komandas biedrs Daniss Zaripovs nopelna 130 miljonus rubļu (1,74 miljoni eiro).
Pirmo desmitnieku noslēdz Viktors Antipins no Magņitagorskas “Metallurg” un Aleksejs Marčenko no Maskavas CSKA, kuri katrs nopelna pa 125 miljoniem rubļu (1,68 miljoni eiro).
Foto: sport-express.ru
Mīļākais sporta veids
Aktuālās tēmas
Interesanti un saprotami par sportu