Latvijas aizsargs Artūrs Kulda piektdien Vācijas augstākās hokeja līgas (DEL) spēlē izcēlās ar rezultatīvu piespēli, un viņa pārstāvētā komanda Nirnbergas “Ice Tigers” viesos pārspēja Filipa Bunča un Kristofera Binduļa pārstāvēto Krēfeldes “Pinguine”.
“Ice Tigers” viesos pārspēja Krēfeldes “Pinguine” ar 3:0 (3:0, 0:0, 0:0). Kulda rezultatīvi piespēlēja Patrikam Reimeram trešo vārtu guvumā, kas tapa jau piektajā minūtē. Latvijas aizsargs šajā spēlē laukumā pavadīja 20 minūtes, kuru laikā nopelnīja četras soda minūtes un spēli noslēdza ar +/- rādītāju +2.
Buncis pretinieku komandā nospēlēja 18 minūtes un 15 sekundes, kuru laikā divreiz meta pa vārtiem, kā arī uzvarēja divos no trim iemetieniem. Aizsargs Kristofers Bindulis nebija pieteikts spēlei. “Ice Tigers” ar 34 punktiem 34 spēlēs Dienvidu grupā ieņem pēdējo – septīto vietu, bet Krēfeldes komanda ar 15 punktiem 34 mačos ir pēdējā Ziemeļu grupā, ieņemot septīto vietu.
DEL regulārajā čempionātā 14 komandas sadalītas divās grupās – Ziemeļu un Dienvidu. Savas grupas ietvaros komandas aizvadīs četras savstarpējās spēles, bet ar otras grupas vienībām būs pa diviem savstarpējiem mačiem. Izslēgšanas turnīrā iekļūs katras grupas četras spēcīgākās komandas.
Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām
Mīļākais sporta veids
Aktuālās tēmas
Interesanti un saprotami par sportu