Kontinentālās hokeja līgas (KHL) kluba Rīgas “Dinamo” galvenais treneris Valērijs Kuļibaba komentējis rīdzinieku pirmo uzvaru viņa vadībā.
Jau ziņots, ka šodien Rīgas klubs savā laukumā negaidīti pārliecinoši pieveica Maskavas “Dynamo” ar 4:1. Divus vārtus guva Oskars Cibuļskis, ar 1+2 atzīmējās Lauris Dārziņš. Tā bija komandas pirmā uzvara, kopš to piespiedu kārtā pārņēma Kuļibaba.
“Kārtējo reizi gribu pateikt lielu paldies komandai par cīņassparu, par to, ka tika izpildīts spēles uzdevums, par pašatdevi un par izcīnīto pirmo uzvaru,” uzsvēra treneris. “[Pēc Sergeja Zubova aiziešanas] mēs neko īpaši nemainījām, vienkārši veicām nelielas izmaiņas sistēmā, komanda to pieņēma un mēģina izpildīt. Sezonas laikā mums strādāja gan vairākums, gan mazākums, šodien veči vienkārši izpildīja to, kas bija jāizdara. Krīzi mēs pārvarējām. Mums ir lielisks kolektīvs, laba līmeņa meistarīgi spēlētāji, kuri saprot, ko viņi šeit dara,” teica speciālists.
Tikmēr pretinieku galvenais treneris Aleksejs Kudašovs atzīmēja mājinieku sniegumu aizardzībā. “Pirmais periods vēl bija vairāk vai mazāk līdzīgs, bet otrajā saņēmām noraidījumu, ielaidām vārtus un vēlāk “Dinamo” labi aizsargājās, kā rezultātā mēs neko nespējām izveidot uzbrukumā. It kā metām pa vārtiem, kaut ko mēģinājām, bet pretinieks spēlēja ļoti pašaizliedzīgi,” teica Kudašovs.
Ar 23 punktiem 24 spēlēs “Dinamo” ieņem desmito vietu Rietumu konferencē. Nākamo spēli komanda aizvadīs 5. novembrī plkst. 19:30 pret Jāņa Jaka pārstāvēto “Sochi”.
Army Men are feeling Lokomotiv's presence. pic.twitter.com/0Nj4J9ddYn
— KHL (@khl_eng) October 31, 2021
Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām
Mīļākais sporta veids
Aktuālās tēmas
Interesanti un saprotami par sportu