Ziemeļamerikas medijs “The Athletic” veicis visai savdabīgu aptauju Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlētāju vidū, vaicājot, kuram no līgas hokejistiem viņi vēlētos “iedot pa seju”.
Aptaujā piedalījās 120 NHL spēlētāji. Savu kolēģu vidū kaitinošākā hokejista “atzinību” izpelnījies Otavas “Senators” centra uzbrucējs Niks Kazinss, kurš ieguva 24,3% balsu, kamēr otrajā un trešajā vietā ar 19,6% un 10,3% balsu ierindojušies Floridas “Panthers” zvaigznes Breds Maršāns un Metjū Tkačaks.
Interesanti, ka Kazinss 2022./2023. gada sezonā spēlēja “Panthers” rindās kopā ar Uvi Balinski, bet Maršāns un Tkačaks šobrīd ir latviešu aizsarga cīņubiedri.
“Veids, kā viņš spēlē – viņš ir “žurka”,” “Viņš ir tēlotājs, un es ienīstu tēlotājus” “Man viņš vienkārši nepatīk. Esmu dzirdējis, ka viņš ir labs džeks, bet es tāpat viņam gribētu iedot pa seju,” “Visi spēlētāji šo džeku līgā ienīst, bet, kad tu ar viņu spēlē, viņš ir viens no labākajiem komandas biedriem, kāds var būt,” par Kazinsu izteikušies vairāki NHL spēlētāji.
Līdzīgas replikas izpelnījies leģendārais Maršāns, kurš, pateicoties savam spēles stilam, pat ir ieguvis iesauku “žurka”. “Viņš ir džeks, pret kuru tu negribi spēlēt,” kāds hokejists raksturoja Maršānu.
Vēl “The Athletic” aptauja vairākas saņēma tādi spēlētāji kā Joels Ēriksons Eks (4,7%), Teodora Bļugera un Rodrigo Ābola komandas biedri Konors Gārlands (4,7%) un Gārnets Hatavejs (2,8%), kā arī vēl viens Balinska kolēģis Sems Benets (2,8%). Kopumā pie vismaz vienas balss tika 34 hokejisti.
From @TheAthletic: Love it or hate it, fighting is part of the game in hockey. So who has the most punchable face in the NHL?
— The New York Times (@nytimes) December 9, 2025
We asked the players. https://t.co/sztlUNh5E2 pic.twitter.com/OtEf8P3NMI
Brad Marchand, Matthew Tkachuk, Sam Bennett and Aaron Ekblad all got votes for "NHL's most punchable player".
— David (@David954FLA) December 9, 2025
Via @TheAthletic pic.twitter.com/WotgLRHq5b
Mīļākais sporta veids
Aktuālās tēmas
Interesanti un saprotami par sportu