Laizānei 58.vieta velobrauciena “Trophee d’Or Feminin” otrajā posmā

24/08/2015 22:39
Nokopēts

Parīze, 24.aug., LETA. Talantīgā Latvijas šosejas riteņbraucēja Lija Laizāne pirmdien izcīnīja 58.vietu Francijā notiekošā velobrauciena “Trophee d’Or Feminin” otrajā posmā.

Visātrāk 96,6 kilometrus garo trasi veica austrāliete Reičela Neilana, kuras laiks bija divas stundas, 47 minūtes un 12 sekundes. Laizāne viņai zaudēja astoņas minūtes un desmit sekundes.

Reklāma
Saturs turpinās

Pirmajā posmā Latvijas riteņbraucēja ierindojās 60.vietā, uzrādot vienādu laiku ar etapa uzvarētāju citu Austrālijas sportisti Kimberliju Velsu.

Velobrauciena kopvērtējumā līdere ar piecām stundām, 24 minūtēm un 50 sekundēm ir Neilana. Tikmēr Laizāne, no austrālietes atpaliekot par deviņām minūtēm un 21 sekundi, ieņem 44.pozīciju.

Pērn Laizāne izcīnīja trešo vietu šo sacensību individuālajā braucienā, bet noslēguma kopvērtējumā kļuva par otro labāko jauno sportisti. Tā bija pirmā reize vēsturē, kad Laizāne ierindojās labāko trijniekā kādās no Starptautiskās Riteņbraukšanas savienības (UCI) kategorizētajām sacensībām.

Kā zināms, šī gada augusta sākumā Laizāne izcīnīja 23.vietu Igaunijā notikušajā Eiropas čempionāta grupas braucienā U-23 vecuma grupā, bet pirms tam ierindojās 15.vietā individuālajā braucienā.

    Pagaidām neviens nav komentējis
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām