Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komanda Losandželosas “Lakers” noslēgs divvirzienu līgumu ar Francijas spēlētāju Seku Dumbuju, ziņo Marks Steins.
The Lakers announce that Sekou Doumbouya is back on the team on a two-way contract and Jay Huff has been waived.
ReklāmaSaturs turpinās— Dave McMenamin (@mcten) January 12, 2022
21 gadu vecais basketbolists “Lakers” pievienojās pagājušā gada 12. oktobrī. Taču mēnesi vēlāk viņš pēc divām spēlēm tika atskaitīts un kopš tā laika bija bez kluba. Dumbuja laukumā vidēji pavadīja astoņas minūtes, atzīmējoties ar caurmērā 7,0 punktiem un 3,0 atlēkušajām bumbām.
Dumbuja ir 2019. gada drafta 15. numurs, kuru izvēlējās Detroitas “Pistons”. Šajā vienībā viņš nospēlēja 94 mačus. Pagājušā gada septembrī “Pistons” spēlētāju aizmainīja uz Bruklinas “Nets”, turpinājumā viņš nonāca Hjūstonas “Rockets”, kura atteicās no tiesībām uz basketbolistu.
Tāpat tiek ziņots, ka “Lakers” atskaitīts Džeju Hafu. 23 gadus vecais amerikānis šodien debitēja NBA, Losandželosas komandas sastāvā nospēlējot divus mačus, nevienā no tiem nespējot tikt pie punktiem.
Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām
Mīļākais sporta veids
Aktuālās tēmas
Interesanti un saprotami par sportu