Aizvadītajā naktī Nacionālajā basketbola asociācijā (NBA) norisinājās vairākas spēles. Vienā no tām Losandželosas “Lakers” ar rezultātu 150:145 pārspēja Indiānas “Pacers”.
Uzvarētajiem rezultatīvākais bija Entonijs Deiviss, kurš izcēlās ar 36 punktiem un 16 atlekušajām bumbām. Viņam ar 26 punktiem un 10 rezultatīvām piespēlēm palīdzēja Lebrons Džeimss, bet vēl 26 punktus sameta Spensers Dinvidijs, bet 25 punktus guva Ostons Rīvzs. Tikmēr zaudētājiem veiksmīgākais ar 36 punktiem un 12 bumbām zem groziem bija Paskāls Siakams, bet 20 punkti Mailzam Tērneram.
Vēl vienā duelī Filadelfijas “76ers” ar rezultātu 121:107 apspēlēja Losandželosas “Clippers”. Filadelfijas līderi šoreiz bija Tairīss Maksijs un Tobiass Heriss. Maksijs atzīmējās ar 24 punktiem un sešām rezultatīvām piespēlēm, bet tikpat punktus iekrāja arī Heriss. Pretiniekiem pa 20 punktiem Normana Pauela un Kavai Lenarda rēķinā, kuram arī sešas atlēkušas bumbas un trīs rezultatīvas piespēles.
Visbeidzot Minesotas “Timberwolves” ar 114:110 guva virsroku pār Goldensteitas “Warriors”. “Timberwolves” sastāvā maču ar 23 punktiem, astoņām rezultatīvām piespēlēm un sešām bumbām zem groziem noslēdza Entonijs Edvards, bet “double-double” ar 20 punktiem un 12 atlēkušajām bumbām Naza Reida kontā. Pretiniekiem kā ierasts labākais ar 31 punktu bija Stefans Karijs, bet 16 punkti Klejam Tompsonam.
Losandželosas “Lakers” – Indiānas “Pacers” 150:145
Milvoki “Bucks” – Oklahomasitijas “Thunder” 118:93
Minesotas “Timberwolves” – Goldensteitas “Warriors” 114:110
Maiami “Heat” – Klīvlendas “Cavaliers” 121:84
Losandželosas “Clippers” – Filadelfijas “76ers” 107:121
Detroitas “Pistons” – Ņūorleānas “Pelicans” 101:114
Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām
Mīļākais sporta veids
Aktuālās tēmas
Interesanti un saprotami par sportu