Slovākijas ekstralīgas komanda Trenčinas “Dukla” izziņojusi izmaiņas sastāvā, kuru rezultātā to atstājis latviešu uzbrucējs Raimonds Vītoliņš.
Tiek vēstīts, ka kluba rindas papildinājis čehu uzbrucējs Ostaps Safins, savukārt Vītoliņš to pametis. “Pateicamies Raimondam par un vēlam viņam visu labāko turpmākā karjerā,” teikts paziņojumā.
23 gadus vecais uzbrucējs “Dukla” rindas papildināja 2025. gada augusta beigās, noslēdzot pārbaudes līgumu. 27 spēlēs komandā uzbrucējs guva divus vārtus un izdarīja deviņas rezultatīvas piespēles.
Uzbrucējam tā bija atgriešanās Eiropā pēc vairākām sezonām Ziemeļamerikā, četras sezonas nospēlējot NCAA, un vēl pusotru – USHL. Pirms tam viņš “Optibet” hokeja līgā (OHL) pārstāvēja “Rīgas hokeja skolu”.
Mīļākais sporta veids
Aktuālās tēmas
Interesanti un saprotami par sportu