Latvijas čempionātā modernajā pieccīņā uzvar Švecovs

21/01/2019 11:18
Nokopēts
Pāvels Švecovs, www.sportazinas.com

Latvijas čempionātā modernajā pieccīņā svētdien uzvaru svinēja pašmāju sportists Pāvels Švecovs.

Švecovs uzvarēja jāšanas, paukošanas un peldēšanas disciplīnās, bet skriešanas un šaušanas apvienotajā disciplīnā viņš bija ceturtais, kas gan netraucēja ar 1459 punktiem svinēt uzvaru.

Tikmēr otrais ar 1443 punktiem bija vēl viens Latvijas pārstāvis Ruslans Nakoņečnijs, bet trešo vietu ar 1412 punktiem ieņēma vācietis Pele Uibels.

Vien piecus punktus aiz goda pjedestāla palika vēl viens Latvijas izlases sportists Oleksandrs Pinčuks.

Vīru sacensībās startēja 14 sportisti no Latvijas, Vācijas un Baltkrievijas.

Pasaules kausa sezona sāksies martā, kad Ēģiptē norisināsies pirmais posms, bet sezonas gaitā būs etapi Bulgārijā, Ungārijā un Čehijā. Pasaules kausa fināls notiks jūnija beigās Tokijā, kamēr pasaules meistarsacīkstes norisināsies septembra sākumā Budapeštā. Šogad jūnijā sāksies kvalifikācija 2020.gada Tokijas olimpiskajām spēlēm.

Pērn Eiropas čempionātā Pāvels Švecovs un Ruslans Nakoņečnijs izcīnīja bronzas medaļas vīriešu stafetes sacensībās. Individuālajos startos Nakoņečnijam bija 11.vieta, Švecovam 14.pozīcija, bet Oleksandram Pinčukam – 20.vieta.

Savukārt Pasaules kausa finālposmā Nakoņečnijs izcīnīja 12.vietu, bet Švecovs bija 31.pozīcijā.

    Pagaidām neviens nav komentējis