Latvijas izlases aizsargs pamet Čehijas klubu

01/01/2021 12:32
Nokopēts
Guntis Galvins, www.sportazinas.com

34 gadus vecais latviešu hokejists Guntis Galviņš atstājis Čehijas ekstralīgas klubu Tršinecas “Ocelari”, ziņots vienības mājaslapā.

Šosezon Latvijas izlases hokejists laukumā devies 21 spēlē, atzīmējoties ar vieniem vārtiem, divām piespēlēm un pozitīvu lietderību +1.

Reklāma
Saturs turpinās

“Vēlamies pateikties Guntim par viņa darbu, līgums lauzts pēc abpusējas vienošanās. Pirms diviem gadiem viņš ieleca braucošā vilcienā un nospēlēja lielu lomu mūsu pēdējā titulā,” citēts kluba sporta direktors Jans Petereks.

“Kopā ar ģimeni vēlējos atgriezties mājās pirms gadumijas. Skatīsimies, vai šosezon es vēl kaut spēlēšu. Šajā vietā esmu piedzīvojis karjeras labākos brīžus,” aiziešanu no kluba komentējis pats aizsargs.

Galviņš “Ocelari” vienībai pievienojās 2018./2019. gada sezonā, kopā ar komandu kļūstot par Čehijas čempionu. Divarpus sezonu laikā latvietis 115 pamatturnīra mačos guva sešus vārtus un izdarīja 15 piespēles, savukārt 17 “play-off” cīņās viņam trīs (1+2) punkti.

Karjeras laikā Galviņš spēlējis arī Ungārijā, Zviedrijā, Krievijā un Itālijā, bet tās lielāko daļu viņš pavadījis Kontinentālās hokeja līgas (KHL) klubā Rīgas “Dinamo”.

Aizsargs pārstāvējis Latvijas izlasi 13 pasaules čempionātos.

    Pagaidām neviens nav komentējis
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām