Vācijas pilsētā Landshūtē sākusies “Deutschland Cup” izcīņa, kurā piedalīsies arī Latvijas hokeja izlase. Vīriešu turnīra pirmajā mačā Slovākijas valstsvienība ar 6:2 sakāva Austriju.
Slovāki aizvadīja iespaidīgu pirmo periodu, tajā gūstot piecus vārtus. Jau otrajā minūtē rezultātu atklāja Maksims Čajkovičs, divas minūtes vēlāk pārsvaru vairākumā dubultoja Peters Cehlāriks, septītajā minūtē 3:0 panāca Matūšs Sukels, četru vārtu pārsvaru 11. minūtē ieguva Viliams Čaho, bet perioda izskaņā savus otros un Slovākijas piektos vārtus guva Sukels.
Turpinājumā slovāki “atdzisa”, kas austriešiem deficītu ļāva padarīt nedaudz pieklājīgāku – vispirms otrās trešdaļas 16. minūtē vienus vārtus atguva Peters Šnaiders, bet trešā perioda devītajā minūtē precīzs bija Lukass Tālers. Tomēr brīnums nenotika un pamatlaika izskaņā Slovākija izkliedēja jebkādu intrigu – mazākumā vārtus guva Sukels, tādējādi noformējot sev “hat-trick” un uzstādot gala rezultātu.
Jāatgādina, ka Latvijas valstsvienība “Deutschland Cup” izcīņā pirmo spēli aizvadīs šovakar, plkst. 20:45 pēc Latvijas laika tiekoties ar mājiniekiem vāciešiem. Sestdien Harija Vītoliņa vadītā komanda tiksies ar Slovākiju, bet dienu vēlāk turnīru noslēgs ar cīņu pret Austriju.
Mīļākais sporta veids
Aktuālās tēmas
Interesanti un saprotami par sportu